Par mums

Par zīmolu

Mūsu stāsts aizsākās 1980.gadā: mēs jums labprāt par to pastāstīsim.

Divi draugi Kilian O’Neill un Geoffroy Blondel de Joigny pēc universitātes absolvēšanas katrs sāk strādāt patstāvīgi (viens Procter&Gamble, otrs Bouygues Telecom), tomēr ātri vien saprot, ka viņiem ir svarīgi radīt savu unikālo produktu un veltīt tam ne tikai savu laiku, bet visu dzīvi.

2009.gadā, kad viņi abi kļūst par tēviem, bērnības draugi pamet savus uzņēmumus un izveido tiešsaistes tirdzniecības vietni, kur sāk tirgot vairāk kā 3500 dažādus ekoloģiskus produktus. Diemžēl vienu no lielākajiem klientiem piemeklēja bankrots, kas noveda pie abu draugu uzņēmuma ienākumu līmeņa krišanās.

Tomēr pēc ikvienas sakāves ir jāceļas, un tāpēc abi partneri nolemj izveidot savu ekoloģisko autiņu zīmolu Tidoo, kas nodrošina gandrīz visu nepieciešamo ekoloģisko produktu klāstu – Un tas darbojas! Kopš 2013. gada Tidoo projektam ir pievienojušies pirmie zīmoli. Šodien Tidoo ir līderis ekoloģisko autiņu tirgū.

Lielveikali drīz vien izrādīja interesi izvietot savos veikalu plauktos veselīgus un ekoloģiskus produktus, kā rezultātā tika izveidots otrs zīmols: Carryboo. Kopš 2018. gada ir sperts jauns solis, dažādojot produktu klāstu sieviešu higiēnas un mājas aprūpes segmentos: dzima Naturopera grupa.

Trešais zīmols, kas ir pievienojies Tidoo projektam ir Libellys. Īpaši izstrādātas, lai mazinātu alerģiju risku, mūsu Libellys autiņos nav neviena no 26 Eiropas Savienībā uzskaitītajiem alergēniem. Libellys Francijā ir iespējams iegādāties tikai aptiekās – sastāvā ir tikai dabiskas izcelsmes materiāli un ideāli piemērotas berniem ar īpaši maigu un jutīgu ādu.

VISS PAR TIDOO® SERTIFIKĀTIEM UN GARANTIJĀM EKOLOĢISKAJĀM AUTIŅBIKSĪTĒM UN HIGIĒNAS PRODUKTIEM

X
X